Užsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą Vilniuje

Automobilio elektronikos remontas – kruopščiai planuojamas dalykas. Elektronikos valdymo blokai, įvairūs valdikliai, jutikliai, jungikliai, sensoriai, davikliai ir kiti komponentai nėra pigūs ar lengvai pakeičiami, dažnai juos tenka užsakinėti. „Aklas“ detalių keitimas, dažnai propaguojamas garažiukuose, yra neefektyvus, brangus, bei užima nemažai laiko. Taip pat daugelis susidaro klaidingą nuomonę, jog diagnostikos įranga parodo tikslią gedimo vietą bei ką reikėtų pakeisti. Deja, ne.

Diagnostika patyrusiam specialistui nurodo kryptį, kuria reiktų eiti norint pašalinti gedimą, tačiau tik sukauptų teorinių žinių bei praktinių įgudžių, patirties dėka geras specialistas geba sutvarkyti sudėtingiausius gedimus. Dėl šios priežasties, mūsų autoservisas kiekvienam remontuojamam automobiliui sudaro optimalaus remonto planą. Pirmiausia yra tiksliai nustatomas gedimas, randama to gedimo priežastis. Tada yra įvertinama, keliais būdais galima tą problemą spręsti, apskaičiuojama preliminari darbų ir detalių sąmata. Ši informacija pateikiama klientams, kad jie aiškiai galėtų įvertinti situaciją bei priimti individualiai optimalų sprendimą. Ši optimalaus remonto plano sistema padidina atliekamų darbų efektyvumą, bei užkerta kelią nesutarimams tarp autoserviso ir kliento.

Užsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą VilniujeUžsakykite automobilio elektronikos paslaugą


Užsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Užsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą VilniujeUžsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.

Užsakykite automobilių elektronikos remonto paslaugą Vilniuje

Elektronikos remontas