Automobilių apsaugos sistemų montavimas Vilniuje

Automobilių apsaugos sistemos paskirtis yra apsaugoti Jūsų automobilį nuo ilgapirščių. Apsaugos sistemos būna gamyklinės ir papildomos. Patikimiausias būdas apsaugoti Jūsų automobilį – turėti automobilį su gamykline ir įdiegta papildoma apsaugos sistema. Pagal Jūsų poreikį sumontuosime signalizaciją, “slapukus“, papildomus tūrio jutiklius (nuo vagystės iš automobilio salono), imobilaizerį, centrinio užrakto sistemas.

Keleivių saugumo sistemos (SRS, pėsčiųjų apsaugos sistema ir kt.) yra kritiškai svarbios, kadangi jos gali išgelbėti vairuotojo tiek keleivių, tiek pėsčiųjų gyvybes. Kai kurie automobilių perpardavinėtojai, siekdami maksimalaus pelno, remontuodami automobilį prieš jį parduodant, nepakeičia iššovusių saugos oro pagalvių, nepakeičia suveikusių saugos diržų, taip keldami grėsmę naujajam automobilio savininkui. Taigi, jei užsidegė AIRBAG lemputė – nedelskite, kreipkitės. Atnaujiname AIRBAG valdymo blokus po avarijos, tikriname, ar sumontuotos reikiamos pagalvės, diagnozuojame ir šaliname kitus, su keleivių saugumo sistemomis susijusius gedimus.

Patarsime, pakonsultuosime, išspręsime.Užsakykite apsaugos sistemų montavimo paslaugą


Automobilių apsaugos sistemų montavimas Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių apsaugos sistemų montavimas VilniujeAutomobilių apsaugos sistemų montavimas Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.

Automobilių apsaugos sistemų montavimas Vilniuje

Apsaugos sistemos