Automobilių programavimas Vilniuje

Elektronikos valdymo blokų programavimas – tai procesas, kurio metu yra koreguojama valdymo bloko programa bei įvairūs parametrai. Atliekame įvairių automobilių elektronikos valdymo blokų programavimą.

Sumontavus papildomą originalią įrangą (pvz. elektra valdomos sėdynės, užsilenkiantys veidrodėliai, atnaujinto modelio (FACELIFT) žibintai, multimedijos sistema, parkavimo sistema ir t.t.), minėtos sistemos neveiks, jei sumontuoti valdymo blokai nebus suprogramuoti su automobiliu.

Mes “pririšame“ naujuosius valdymo blokus prie automobilio, t.y. suderiname naujai įdiegtų bei automobilyje jau esančių valdymo blokų parametrus. Taip pat atliekame Airbag (SRS) valdymo blokų atnaujinimo funkcijas po avarijos, kitus įvairių elektronikos valdymo blokų parametrų pakeitimus.

Automobilių programavimas VilniujUžsakykite automobilio programavimo paslaugą


Automobilių programavimas Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių programavimas Vilniuje


Automobilių programavimas Vilniuje


Automobilių programavimas Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.


Automobilių programavimo paslauga Vilniuje