Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje


Visos paslaugos

Tikslaus gedimo nustatymas yra svarbiausias uždavinys automobilių elektronikos remonte, todėl šiam etapui skiriame daugiau dėmesio, o į pagalbą pasitelkiame naujausią diagnostinę įrangą. Tiksliai nustatytas gedimas sutaupo ne tik mūsų ir Jūsų laiką, bet ir pinigus. Kokybiškas ir kruopštus darbų atlikimas užkerta kelią kitų gedimų atsiradimui, o atliktiems darbams suteikiama garantija džiugina mūsų klientus.


Užsakykite paslaugą


Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę.
Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu.
Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje


Atsiliepimai


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Automobilių elektornika

Nei vienas iš mūsų neįsivaizduojame šiandieninio, šiuolaikiško automobilio be elektronikos. „Žigulių“ laikai baigėsi, sugedus automobiliui neužteks atsidaryti kapotą ir plaktuku stuktelėti per starterį… Bene visi automobilio mazgai yra valdomi elektronikos dėka. Įvairūs jutikliai, sensoriai, valdymo blokai užtikrina sklandų automobilio darbą, suteikia maksimalų komfortą bei, žinoma, saugo Jus nuo nelaimių. Tik sklandžiai veikinati minėtų automobilio elektronikos mazgų sistema padės Jums be rūpesčių nukeliauti į reikiamą vietą, nuvykti į darbą ar per šventes aplankyti gimines.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Elektronikos gedimų prevencija

Nei vienas automobilio vairuotojas nenorėtų patekti į situaciją, kai planus sugriauna sugedęs automobilis. Siekiant to išvengti, autoELrem pataria laikas nuo laiko apžiūrėti savo automobilį. Didžiausia grėsmė automobilio elektronikos sistemai – drėgmė. Elektronikos valdymo blokai bei jungtys, ensančios automobilio salone, nėra sandarūs, į juos patekęs net ir mažas kiekis vandens ar kondensatas gali negrįžtamai pakenkti valdymo blokams, o oksidacija laidų jungtyse gali uždegti prietaisų skydelyje „girliandą“, po nakties galima rasti išsikrovusį akumuliatorių, ar blogiau – automobilis užges bevažiuojant… Esant drėgnam orui, patartina periodiškai patikrinti, ar lietaus vanduo nepatenka į automobilio saloną. Jeigu tenka statyti automobilį po medžiais ar dažnai važiuojate neasfaltuotais keliais, būtina tikrinti vandens nubėgimo latakų būklę, durelių gumas, atkreipti dėmesį, ar drėgmė nesikaupia bagažinėje ir ar salono kilimėliai sausi. Vos pastebėjus požymius, patartina nedelsiant kreiptis į specialistus, taip užkirsite kelią potencialiems gedimams.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Laiku atliekamas remontas

Mašina yra sudėtingas mechanizmas, susidedantis iš daug dalių. Norint išvengti problemų – visi „mechanizmai“ turi veikti nepriekaištingai. Natūralu, jog eksploatuojant automobilį, ateina laikas remontui. Svarbu paminėti, jog netaisomas kad ir iš pažiūros nereikšmingas gedimas ilgainiui gali tapti rimtu ir sudėtingu. Atsižvelgiant į šiuolaikinį gyvenimo tempą, niekas nenorėtų palikti automobilio savaitei ar net mėnesiui remonto dirbtuvėse ir patirti ženkliai didesnes išlaidas lyginant su pirminiu, nesudėtingu gedimu. Rekomenduojama kreiptis į mus vos pastebėjus kažką įtartino Jūsų vairuojamame automobilyje. Laiku atliekamas remontas yra vienas iš svarbiausių sklandžios automobilio eksploatacijos aspektų.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Mūsų specialistai

Kaip žinia, technologijos nelaukia ir sparčiai žengia į priekį, todėl imlumas naujovėms yra vienas pagrindinių mūsų meistrų prioritetų. Žengiant koja kojon su technologijomis, reikalinga nuolat gilinti bei atnaujinti žinias, skaityti techninę literatūrą, domėtis ne tik esamomis, bet ir būsimomis naujovėmis.Tokiu būdu užtikrinamas kokybiškas automobilio elektonikos naujovių nuodugnus suvokimas. Tačiau vien tik naujovių nepakanka. Automobilio elektronikos komponentai nėra „padėti ant lėkštutės“, tad norint juos patikrinti ar remontuoti, reikia tinkamo, patogaus priėjimo. Dėl šios priežasties dažniausiai tenka ardyti tam tikras automobilio vietas. Salono ardymas ir surinkimas reikalauja didelio susikaupimo ir kruopštumo, kadangi kiekviena klaida gali įbrėžti ar sugadinti apdailos detales. Mūsų meistrų sukaupta ilgametė patirtis leidžia užtikrinti maksimalią apsaugą Jūsų automobilio detalėms.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Optimalaus remonto plano parinkimas

Automobilio elektronikos remontas – kruopščiai planuojamas dalykas. Elektronikos valdymo blokai, įvairūs valdikliai, jutikliai, jungikliai, sensoriai, davikliai ir kiti komponentai nėra pigūs ar lengvai pakeičiami, dažnai juos tenka užsakinėti. „Aklas“ detalių keitimas, dažnai propaguojamas garažiukuose, yra neefektyvus, brangus, bei užima nemažai laiko. Taip pat daugelis susidaro klaidingą nuomonę, jog diagnostikos įranga parodo tikslią gedimo vietą bei ką reikėtų pakeisti. Deja, ne. Diagnostika patyrusiam specialistui nurodo kryptį, kuria reiktų eiti norint pašalinti gedimą, tačiau tik sukauptų teorinių žinių bei praktinių įgudžių, patirties dėka geras specialistas geba sutvarkyti sudėtingiausius gedimus. Dėl šios priežasties, mūsų autoservisas kiekvienam remontuojamam automobiliui sudaro optimalaus remonto planą. Pirmiausia yra tiksliai nustatomas gedimas, randama to gedimo priežastis. Tada yra įvertinama, keliais būdais galima tą problemą spręsti, paskaičiuojama preliminari darbų ir detalių sąmata. Ši informacija pateikiama klientams, kad jie aiškiai galėtų įvertinti situaciją bei priimti individualiai optimalų sprendimą. Ši optimalaus remonto plano sistema padidina atliekamų darbų efektyvumą, bei užkerta kelią nesutarimams tarp autoserviso ir kliento.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Skaidrumas

Dažnai tenka girdėti, jog žmonės, nuvykę į servisus, po atliktų darbų tiksliai negali pasakyti, kas Jų automobiliui buvo remontuota. Mūsų komanda į tai žvelgia profesionaliai, juk kiekvienas turi teisę žinoti, kas buvo atliekama turimam automobiliui. Mūsų tikslas – ne tik kokybiškai sutaisyti atsiradusį gedimą, bet ir tinkamai informuoti klientus apie atliktus darbus ir pakeistas detales. Dažnai, remontuojant automobilį, pastebima ir kitų,smulkių, tačiau progresuojančių gedimų, apie kuriuos klientas privalo būti informuotas. Kokybiškas aptarnavimas, progresyvus požiūris į klientus, išsami informacija apie automobilį yra mūsų pasirinktas kelias malonaus bendravimo ir ilgalaikio bendradarbiavimo link.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Misija ir vizija

Mūsų misija – atsakingas ir kokybiškas automobilių elektronikos remonto paslaugų tiekimas tiksliai nustatant sudėtingiausius gedimus bei juos pašalinant parenkant tinkamiausią remonto planą. Mūsų prioritetas taip pat yra aukščiausio lygio bendravimas su klientais.
Mūsų vizija – aukščiausio lygio automobilių elektronikos remonto paslaugų ir progresyvaus bendradarbiavimo su klientais lyderis Lietuvoje.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Operatyvumas

Mūsų autoservisas bendradarbiauja su didžiaisiais automobilių detalių prekybos tinklais. Greitas detalių pristatymas bei aukšta kokybė leidžiai sklandžiai spręsti Jūsų automobilio elektronikos gedimus.  Ilgametė patirtis taip pat lemia ir gerus santykius su naudotų automobilių dalių prekybininkais ( šrotais). Vidutinio sudėtingumo remontus paprastai atliekame per 1 darbo dieną.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Patogi vieta

Kiekvienas stengiasi kiek įmanoma taupyti laiką. Mes įsikūrėme vietoje, padedančioje taupyti Jūsų laiką! Servisas yra patogioje vietoje, Dariaus ir Girėno g. 25. Tai puiki lokacija, esanti vos keli kilometrai nuo Vilniaus centro. Palikę automobilį pas mus, galėsite lengvai ir patogiai pasiekti norimą miesto vietą. Šalia mūsų teritorijos yra City BEE stovėjimo aikštelė, taip pat vos už 100 metrų esanti stotelė užtikrins patogų susisiekimą viešuoju transportu. Taip pat yra ir klientų, kurie palikę automobilį remontui, toliau keliauja dviračiais ar paspirtukais.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Lankstumas

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visada stengiamės išpildyti kiekvieno klieno poreikius. Išklausome pageidavimus, surenkame ir susisteminame informaciją, pateikiame galimus sprendimo variantus, atliekame darbus suderinus su klientu. Gerai ir tinkamai atliktas darbas – džiaugsmas tiek Jums, tiek ir mūsų kolektyvui.


Automobilių elektronikos remonto paslaugos Vilniuje

Viskas dėl Jūsų

Netikėtai sugedęs automobilis sukelia nemažai sunkumų. Siekiant išvengti nepatogumų, problemą reikia spręsti operatyviai. Jūsų patogumui galime priimti ar atiduoti automobilį ne darbo valandomis. Taip pat, jeigu automobilis nesikuria ir nėra galimybės jį transportuoti – atvykstame į vietą. Žinoma, tai reikia suderinti iš anksto. Esant poreikiui galime suderinti Jūsų automobilio transportavimą į mūsų autoservisą.