Automobilių kompiuterinė diagnostika Vilniuje

Kompiuterinė diagnostika – tai procesas, kurio metu naudojant diagnostinę įrangą gaunama informacija iš visų, automobilyje esančių elektronikos valdymo blokų. Tokiu būdu sužinoma apie esamas ir buvusias valdymo blokų užfiksuotas klaidas, taip pat yra galimybė stebėti įvairius parametrus realiu laiku. Teisingas kompiuterinės diagnostikos duomenų interpretavimas reikalauja ypatingų techninių žinių bei yra itin svarbus pradinėje automobilio remonto fazėje, t.y. gedimo nustatyme. Mūsų meistrai yra sukaupę didelę darbo patirtį, naudoja naujausias kompiuterinės diagnostikos priemones. Tai užtikrina maksimalią atliekamų darbų kokybę.Užsakykite automobilio diagnostikos paslaugą


Automobilių kompiuterinė diagnostika Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių kompiuterinė diagnostika VilniujeAutomobilių kompiuterinė diagnostika Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.