Automobilių diagnostika Vilniuje

Automobilių diagnostika – itin svarbi procedūra šiuolaikiniam automobiliui. Jos dėka galima lengviau identifikuoti atsiradusį gedimą, matyti gedimo atsiradimo aplinkybes, stebėti įvairius parametrus realiu laiku.

Dažnai tenka girdėti nuomonę, jog kompiuterinė automobilio diagnostika yra prilyginama automobilio elektronikos remontui. Deja, ši nuomonė klaidinga. Kompiuterinė diagnostika yra kaip pagalbinis įrankis, padedantis meistrui surasti gedimą, tačiau jokiu būdu jo nepašalintis. Diagnostikos dėka, nuskaičius automobilio valdymo blokų užfiksuotas klaidas, kurias valdymo blokai užfiksuoja kaip faktą, kad kažkas yra negerai su tam tikromis sistemos dalimis. Tačiau tai yra tik pasėkmė (pvz. neveikia galinis kairės pusės parkavimosi jutiklis), o nustatyti gedimo priežastį ir ją pašalinti – meistro darbas. ( pvz. nustatyti ar problema pačiame jutiklyje, laiduose, ar valdymo bloke).

Atliekame profesionalią kompiuterinę diagnostiką. Jeigu prietaisų skydelyje užsidegė įvairios lemputės – kreipkitės. autoELrem specialistai atliks diagnostiką, pasiūlys optimalų gedimų sprendimo būdą!

Automobilių diagnostika VilniujeUžsakykite automobilio diagnostikos paslaugą Vilniuje


Automobilių diagnostika Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių diagnostika Vilniuje


Automobilių diagnostika Vilniuje


Automobilių diagnostika Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.


Automobilių diagnostika Vilniuje