Facelift montavimas Vilniuje

Mūsų specialistai yra pasiruošę Jums padėti, patarti ir atlikti įvairiausias modifikacijas, kad automobilis atitiktų Jūsų poreikius bei atrodytų šiuolaikiškai.

Automobilių gamintojams išleidus į rinką tam tikrą modelį, beveik visada, po kelių gamybos metų, išleidžiamas atnaujintas to pačio modelio variantas, kuris šiek tiek skiriasi nuo savo pirmtako.

Jame yra patobulinti įvairūs, problematiški automobilio mazgai, įdiegti kai kurie nauji elektronikos prietaisai bei sistemos. Taip pat patobulinama ir automobilio išvaizda: priekiniai, galiniai ar papildomi žibintai bei kitos eksterjero detalės.Užsakykite facelift montavimo paslaugą


Facelift montavimas Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.Facelift montavimas Vilniuje


Facelift montavimas Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.