Automobilių perdarymas iš USA į EU Vilniuje

Automobilio sistemų perdarymas iš JAV į EU arba dar kitaip “Europinimas“.
Jeigu nusipirkote automobilį iš Jungitnių Amerikos Valstijų (USA) ir norite jį tinkamai paruošti registracijai, tai mes Jums padėsime!

Ne paslaptis, jog Europos ir JAV automobilių reikalavimai skiriasi, todėl aptarkime pagrindinius.

Galinis priešrūkinis žibintas – kai kurie automobiliai, skirti JAV rinkai, neturi galinio priešrūkinio žibinto. Šią problemą išsprendžiame sumontuodami papildomą žibintą gale, pagal reikalavimus sujungiame valdymo schemą mygtuką su indikacija. Taip pat yra galimybė idėti originalų europinį žibintą, pakeisti / sumontuoti originalų valdymo mygtuką, bei skydelyje prijungti indikacinę galinio priešrūkinio žibinto lemputę.

Posūkio signalai – automobilių iš JAV galiniai posūkio signalai yra raudonos spalvos ir yra valdomi kartu su stabdžio signalu. Europoje jie privalo būti oranžiniai ir valdytis nepriklausomai nuo stabdžių. Be to, Europos rinkos automobiliui būtina turėti posūkio signalus, kurie būtų matomi žvelgiant į automobilį iš šono. Žibintus perdarome, elektrinę schemą pakoreguojame arba valdymo bloką perprogramuojame taip, kad atitiktų standartus. Ant priekinių automobilio sparnų arba ant šoninių galinio vaizdo veidrodėlių montuojame posūkių žibintus.

Priekiniai gabaritiniai ir dienos šviesų žibintai – automobiliai iš JAV neturi priekinių gabaritinių žibintų arba jie yra oranžinės spalvos (sidemarkers), be to, dienos šviesų žibintai, šviesų valdymo rankenėlę perjungus į gabaritų padėtį, nepritemsta. Ši problema išsprendžiama montuojant priekinius gabaritinius žibintus bei koreguojant dienos šviesų veikimo elektrinę schemą (arba programiškai).

Matavimo vienetai – JAV matų sistema skiriasi nuo Europos. Ne bėda – atliekame programinius pakeitimus. Keičiame odometro mylių rodmenis į kilometrus, temperatūros – Farenheito skalę į Celsijaus, kuro sąnaudų – mpg į l/100km.

Radijos dažniai – taip pat pakeičiame radijos dažnius, kad “gaudytų“ ir lyginius dažnius po kablelio ( pvz. 106,8MHz).

Automobilių perdarymas iš USA į EU VilniujeUžsakykite automobilio perdarymo paslaugą


Automobilių perdarymas iš USA į EU Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.Automobilių perdarymas iš USA į EU Vilniuje


Automobilių perdarymas iš USA į EU Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.

Automobilių perdarymas iš USA į EU Vilniuje

Perdarymas iš USA į EU