Automobilių papildomos įrangos montavimas Vilniuje

Eksploatuojamas automobilis turi atitikti kiekvieno transporto priemonės savininko lūkesčius, todėl, Jūsų pageidavimu, papildomai galime sumontuoti: parkavimosi jutiklių sistemą, vaizdo registratorių, kablio rozetę, galinio vaizdo kamerą, garso ir vaizdo aparatūrą, dienos šviesų žibintus bei kitą jūsų norimą įrangą.

Automobilio komforto įranga – tai, kas užtikrina malonumą vairuojant, saugumą ir ypatingą komfortą. Visi Jūsų pageidaujami automobilio įrangos montavimo darbai atliekami mūsų autoservise. Atidžiai apžiūrėję Jūsų automobilį, parinksime tinkamiausią įrangą bei kokybiškai ją sumontuosime.

Sukurkite savo svajonių automobilį!Užsakykite papildomos įrangos paslaugą


Automobilių papildomos įrangos montavimas Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.
Automobilių papildomos įrangos montavimas Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.