Automobilių galios didinimas Vilniuje

Atliekame automobilio variklio galios didinimo bei kitus programavimo darbus. Išnaudokite savo automobilio galimybes ir padidinkite galią bei sumažinkite kuro sąnaudas!

Galios didinimas, geriau žinomas, kaip Chip tuning, tai dviejų žodžių derinys, atspindintis proceso esmę. Chip – tai mikroschema, kurioje yra Jūsų automobilio variklio valdymo programa, tuning – modifikuoti, reguliuoti, derinti. Modifikuojant variklio kompiuterio programą galima padidinti variklio galią bei sumažinti kuro sąnaudas. Taip pat koreguojame EGR vožtuvo, kietųju dalelių filtro (DPF), AdBlue, įsiurbimo kolektoriaus sklendžių (Swirl flaps) bei kitų variklio sistemų darbą.Užsakykite automobilio galios didinimo paslaugą


Automobilių galios didinimas Vilniuje

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


Automobilių galios didinimas VilniujeAutomobilių galios didinimas Vilniuje

Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.