BMW


Pagrindinės paslaugos

Ilgametę patirtį sukaupę automobilių elektronikos specialistai, gebantys ne tik tiksliai nustatyti, bet ir kokybiškai pašalinti Jūsų transporto priemonės elektrinės dalies gedimus. Specializuojamės į BMW, Mercedes-Benz, VAG, Porsche markių automobilių elektronikos remontą.


BMW

Susisiekite su mumis


BMW

Kaip mus rasti?

Važiuojant nuo miesto centro Dariaus ir Girėno gatve, priešais Blankų leidyklą sukti į dešinę. Nuvažiavus 100 metrų, sukti į dešinėje esančią teritoriją su šlagbaumu. Šlagbaumą atidarysime paskambinus numeriu +370 630 28700.

Dėmesio! Palikę automobilį mūsų servise, galėsite patogiai nuvykti į reikiamą vietą naudodamiesi šalia esančios aikštelės “Citybee“ automobiliais.


BMW


BMW


BMW

Automobilių elektronika

Šiuolaikinio gyvenimo tempas spartėja – tampa vis sunkiau laiku suspėti nuvykti į vieną ar kitą reikiamą vietą. Kone kiekvienas dirbantis žmogus savo gyvenimo negali įsivaizduoti be automobilio. Ne paslaptis, jog šiuolaikiniai automobiliai pasižymi technologijomis, kurios gerina transporto priemonės dinamikos savybes bei vairavimo patogumą, užtikrina maksimalų kelionės saugumą bei komfortą. Visų minėtų automobilio savybių pagrindas – elektronika. Būtent sudėtingų elektronikos sistemų dėka galime mėgautis automobilio teikiamais kelionės malonumais. Tačiau kai vienas ar kitas automobilio elektronikos mazgas ima gesti, tai gali tapti tikru galvos skausmu automobilio savininkui. Viena indikacinė lemputė prietaisų skydelyje gali reikšti begales galimų gedimų, todėl be naujausių diagnostikos įrenginių identifikuoti gedimo praktiškai neįmanoma.


BMW

Elektronikos gedimų prevencija

Nei vienas automobilio vairuotojas nenorėtų patekti į situaciją, kai planus sugriauna sugedęs automobilis. Siekiant to išvengti, autoELrem pataria laikas nuo laiko apžiūrėti savo automobilį. Didžiausia grėsmė automobilio elektronikos sistemai – drėgmė. Elektronikos valdymo blokai bei jungtys, esančios automobilio salone, nėra sandarūs, į juos patekęs net ir mažas kiekis vandens ar kondensatas gali negrįžtamai pakenkti valdymo blokams, o oksidacija laidų jungtyse gali uždegti prietaisų skydelyje „girliandą“, po nakties galima rasti išsikrovusį akumuliatorių, ar blogiau – automobilis užges bevažiuojant… Esant drėgnam orui, patartina periodiškai patikrinti, ar lietaus vanduo nepatenka į automobilio saloną. Jeigu tenka statyti automobilį po medžiais ar dažnai važiuojate neasfaltuotais keliais, būtina tikrinti vandens nubėgimo latakų būklę, durelių gumas, atkreipti dėmesį, ar drėgmė nesikaupia bagažinėje ir ar salono kilimėliai sausi. Vos pastebėjus požymius, patartina nedelsiant kreiptis į specialistus, taip užkirsite kelią potencialiems gedimams.